O nás

FordObchod.cz se specializuje na prodej výrobků značky Ford. Je autorizovaným Ford Boutiquem působícím v České republice se sídlem ve Valašském Meziříčí.

FordObchod: Originální značkové produkty Ford

Na FordObchod.cz naleznete pouze originální produkty, díky čemuž vám zaručujeme tu nejvyšší kvalitu nabízeného zboží. Spolupracujeme s předními výrobci specializujícími se na výrobu produktů značky Ford.

Autorizovaný prodejce Ford Boutique

Byli jsme společností Ford Motor Company vybráni jako autorizovaný prodejce a hlavní dodavatel Ford Boutique a LifeStyle Collection. V naší nabídce proto naleznete:

Rychlé dodání

Pro vaši spokojenost pracuje náš tým s maximálním nasazením, aby u vás objednané zboží bylo co nejrychleji. Krátké dodací lhůty pro dodávky zboží můžete sledovat online přímo na internetové stránce FordObchod.cz.

Auto Kora top s.r.o. - Provozovatel portálu FordObchod.cz

Portál FordObchod.cz provozuje společnost Auto Kora top s.r.o., Valašské Meziříčí, která se specializuje na autorizovaný prodej a servis automobilů Ford. Tým e-shopu FordObchod.cz je tvořen vyškolenými specialisty v oboru, kteří jsou vám neustále k dispozici.

Bližší informace naleznete v sekci Obchodní podmínky a Reklamace. Rádi vám poskytneme informace také telefonicky nebo osobně v naší provozovně ve Valašském Meziříčí. Kontaktujte nás!


© 2019 Auto Kora Top s.r.o., Valašské Meziříčí. Všechna práva vyhrazena.